DORADZTWO KREDYTOWE
oraz POŚREDNICTWO FINANSOWE

Wieloletnie doświadczenie jak również zadowolenie klientów są dowodem na to, że rzeczy niemożliwe załatwia się od ręki, a na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Z doświadczenia wiemy jak ciężko jest uzyskać kredyt jeżeli nie jest się „idealnym klientem”. Rozumiemy przez to: krystaliczną historię kredytową lub jej brak, za dużo zapytań, potknięcia w spłacie. To wszystko przekreśla szansę na kredyt. Nasza firma ma wiele możliwości oraz sposobów rozwiązywania takich sytuacji.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
 

 • Oszczędzasz czas – szerokie spektrum usług w jednym miejscu
 • Posiadamy wysoki procent przyznawalności kredytów
 • Jesteśmy w stanie określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe
 • Negocjujemy warunki Twojego kredytu
 • Mamy ofertę ponad 20 banków
 • Nasze usługi są bezpłatne
 • W naszej pracy kierujemy się wyłącznie zadowoleniem klientów

W branży finansowej pracuję od 2008 roku.
Na przestrzeni tych lat pracowałam w największych instytucjach finansowych w Polsce na stanowiskach sprzedażowych i menedżerskich. Dzięki temu doświadczeniu znam procedury bankowe i mam wypracowane relacje w różnych instytucjach finansowych.

Dzięki możliwościom jakie daje mi mój zawód mogę dopasować rozwiązanie do klienta, zamiast, jak to ma miejsce w bankach, klienta do rozwiązania. Moje doświadczenie i wiedza sprawia, że już podczas pierwszej rozmowy omawiam z klientem rozwiązanie jego sytuacji, możliwość oraz rodzaj finansowania.

Agnieszka Rechnio – założycielka firmy AR Finance

Kredyt indywidualny

Okres kredytowania nawet do 144 miesiecy
Zapewniamy dogodny okres spłaty kredytu gotówkowego. Dopasowujemy raty oraz termin spłaty do Twojego wynagrodzenia.

Kredyt hipoteczny

Na Twoje własne “M”
Zaletą kredytu hipotecznego jest możliwość rozłożenia pożyczki na długi okres – nawet do 30 lat.
Pieniądze na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont, wykończenie, zakup działki.

Kredyt konsolidacyjny

Połącz swoje kredyty
To idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje połączyć swoje kredyty, by uzyskać zdecydowanie niższą ratę. Jest to możliwe dzięki lepszym warunkom oferowanym w nowym banku lub za sprawą wydłużenia okresu kredytowania.
Jedna rata to mniej formalności. Z kredytem konsolidacyjnym uporządkujesz dokumenty, a wszystkie kwestie formalne rozwiążesz z pomocą naszych doradców. Kredyt konsolidacyjny dla bardzo zadłużonych to jeden termin i jedna wysokość raty na rzecz jednego kredytodawcy.

Kredyt obrotowy

Gotówka na bieżące wydatki Twojej firmy
Kredyt obrotowy to inaczej kredyt gotówkowy dla firm, wobec czego nie określasz konkretnego celu. Spłatę możesz rozłożyć nawet do 144 miesięcy, a jeśli chcesz zapewnić sobie stałe zaplecze finansowe skorzystaj z opcji limitu w koncie.

Taki kredyt umożliwia np. regulowanie bieżących zobowiązań przy braku gotówki, która jest zamrożona w należnościach od dłużników.

Kredyt obrotowy to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują:
-zaspokojenia bieżących potrzeb
-spłaty jeszcze nie przeterminowanych zobowiązań
-zakupu towarów i usług niezbędnych do funkcjonowania firmy

Nasi doradcy pomogą Ci dobrać kredyt obrotowy, który zabezpieczy płynność finansową Twojej firmy w trudnych sytuacjach.

Kredyt inwestycyjny

Inwestuj bez przeszkód w rozwój swojej firmy
Kredyt inwestycyjny to rodzaj pożyczki udzielanej firmom na opłacenie nowych inwestycji. Ten rodzaj finansowania charakteryzuje, przede wszystkim, duża wysokość dostępnych kwot — zdarza się, że banki nie ustalają górnej granicy wysokości kredytu inwestycyjnego. Chcąc otrzymać kredyt, firma bardzo często musi posiadać wkład własny — najczęściej wynosi on od 20 do 30 proc. wartości inwestycji.

Niektóre instytucje finansowe posiadają w swojej ofercie kredyt inwestycyjny bez wkładu własnego.

Kredyty inwestycyjne dla firm mogą być przyznane nawet na okres 20 lat, jeśli Twoja firma zdecyduje się na wybór długiego okresu kredytowania. Taka opcja niesie za sobą sporą korzyść — kredyt możesz spłacić przed upływem tego okresu, a często możliwa jest również okresowa karencja w spłacie rat kapitałowych.

Kredyt dla firm ze stratą

Z sukcesem pozyskujemy kredyty dla firm ze stratą
Prowadzenie firmy zawsze wiąże się z ryzykiem finansowym. Nie wszystkie inwestycje zwrócą się w zakładanym czasie lub z oczekiwanym zyskiem. Czasem inwestycje prowadzą do straty finansowej, która jest widoczna w rozliczeniach i przeszkadza firmie, kiedy chce starać się o kredyt firmowy. Jest to sytuacja trudna, ale nie bez wyjścia – kredyty dla firm ze stratą są możliwe do uzyskania. Niezbędna staje się jednak wtedy pomoc zaufanego pośrednika kredytowego, który wie, jak w takim przypadku uwiarygodnić firmę w oczach banku.

AR Finance to profesjonalna firma pośrednictwa kredytowego, która ma w tym wieloletnie doświadczenie i z sukcesem pozyskuje kredyty dla firm ze stratą.

Kredyt dla zadłużonych

Kredyty indywidualne
– Bez zaświadczeń o dochodach
– Nawet jeśli masz zły BIK, KRD
– Szybka pozyczka do 25 000 w 24 h
– Kredyt dla bezrobotnych
– Kredyt dla zadłużonych

Dzięki doradcom AR Finance masz szansę otrzymać kredyt, nawet jeśli masz duże zadłużenia. Pozwól sobie pomóc – my działamy, byś Ty mógł w końcu odetchnąć z ulgą.

Kredyt dla osób z zadłużeniami oznacza jedno zobowiązanie – od teraz nie będziesz musiał się martwić o różne terminy płatności.

Kredyt firmowy bez zabezpieczeń

Środki inwestycyjne dla biznesu
Prowadzenie firmy wymaga często dużego wkładu finansowego od jej właściciela. Jest to szczególnie istotne nie tylko podczas zakładania biznesu, ale również później, kiedy chcemy postawić na jego sukcesywny rozwój. Przedsiębiorcy często zwracają się wtedy do instytucji finansowych z prośbą o kredyt firmowy. Kredyt firmowy pozwala pozyskać środki inwestycyjne dla biznesu, które później powinny zwrócić się z zyskiem. Co więcej, zdobycie zewnętrznego źródła finansowania podnosi płynność finansową naszego biznesu.

Kredyt firmowy, zależnie od wielkości, sytuacji i potrzeb przedsiębiorstwa, może przybierać różne formy.

Finansowanie nieruchomości

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup lub remont mieszkania, domu czy lokalu użytkowego albo wybudować dom?
Nasi specjaliści przedstawią Ci wyselekcjonowane oferty finansowania zakupu nieruchomości. Gwarantujemy najlepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę, oszczędzając Twój czas i pieniądze, a to wszystko w przyjaznej i komfortowej atmosferze w biurze AR.

Kredyt

Dla klienta indywidualnego:

1. HIPOTECZNY
 • Hipoteczny przeznaczony na cel mieszkaniowy taki jak: zakup domu, mieszania lub działki a także budowę lub przebudowę domu czy też remont.
 • Hipoteczny mix przeznaczony na cele łączone takie jak: remont, cel dowolny oraz spłata innych zobowiązań.
 • Pożyczka hipoteczna przeznaczona na cel dowolny nie związany z prowadzona działalnością gospodarczą.
2. GOTÓWKOWY
 • Gotówkowy bez zabezpieczenia na cel dowolny.
 • Gotówkowy konsolidacyjny bez zabezpieczeń przeznaczony na spłatę innych zobowiązań.
3. Samochodowy
 • Samochodowy a także leasing konsumencki

DLA FIRM

1. Gotówkowy bez zabezpieczeń przeznaczony cel dowolny związany z działalnością gospodarczą w tym na spłatę zobowiązań kredytowych firmy.
Kredyt gotówkowy jest skierowany do

  • osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą (w tym osób zainteresowanych pożyczką dla firm jednoosobowych)
  • spółek (m.in. cywilne osób fizycznych, jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne)
  • rolników (m.in. ryczałtowi i podlegający opodatkowaniu od osób fizycznych)

2. Gotówkowy zabezpieczony z gwarancją BGK przeznaczony na cel związany z działalnością gospodarczą. (po otwarciu opis działania BGK)

3. Obrotowy dla małych i średnich firm przeznaczony na pokrycie bieżących zobowiązań wynikających z prowadzonej działalności gospodarczej lub rolniczej.

4. Samochodowy

5. Leasing

6.Faktoring

7. Inwestycyjny przeznaczony na cel związany z działalnością gospodarcza taki jak
 • rozwojowy: zakup nieruchomości – np. dotychczas wynajmowanego budynku lub lokalu firmy, budowa lub rozbudowa nieruchomości firmy – np. budowa nowej hali magazynowej, ale także zakup całych linii technologicznych, nowych technologii i licencji,
 • o charakterze odtworzeniowym: np. remont i modernizacja nieruchomości firmy, wymiana wyeksploatowanych samochodów i pojazdów firmy, sprzętu firmowego, maszyn, urządzeń, 
 • inne cele: np. zakup gruntów

Kredyt inwestycyjny dla firm może dawać także możliwość refinansowania przez bank nakładów poniesionych już wcześniej przez Twoją firmę ze środków własnych na jeden z wymienionych wyżej celów (kredyt inwestycyjno – refinansowy). W ten sposób np. gotówka ulokowana wcześniej przez Twoją firmę w środkach trwałych będzie mogła powrócić, aby np. wzmocnić kapitał obrotowy firmy i tym samym poprawić jej płynność.  

8. Kredyty dla firm wykazujących stratę.

Napisz do nas

Dane kontaktowe

501 792 917

ar.finance.kredyt@gmail.com

Sielecka 63a, 42-500 Będzin
Pon.-Pt. 9:00-17:00